product

Hakkımızda

Hakkımızda

PAK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yılların verdiği tecrübe ile genç, dinamik ve tecrübeli Mühendis kadrosu ve alanında uzman teknik destek ekibi sayasinde gelişen, teknolojiyi de yakından takip ederek kaliteli hizmet veren öncü firmalar arasındadır.

Firmamızın satışını yaptığı Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri, Karbondioksit (CO2) Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri FK-5-1-12 Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, HFC227EA Gazlı Söndürme Sistemleri, FK-5-1-12 Gazlı Söndürme Sistemlerinin imalatı da kendisine aittir. Türkiyede imalatçı ve yerli malı belgesine sahiptir. Çalışmalarını gelişen teknolojiye uyarlayan olumlu etki yaratan Gazlı Yangın Söndürme Sistemlerini sizlere sunan imalatçı bir firmadır.

Uluslararası standartlara uygun olarak geleceginizi güven altına alan PAK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. dünya kalitesinde müsteri memnuniyetini sağlamak amacı ile ilerlemeye devam etmektedir. Pak Mühendislik olarak Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri alanında vermiş olduğu etkili ve güçlü hizmetler ile basarısına başarı katarak hızla büyümeye devam ediyor.

Firmamızın çalısanları tecrübeli, genç, dinamik ve aktif olan ve sektöründe birinci sıraya sahip bir firmadir. Sizde ilgili ihtiyaçlariniz için sitemizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.